TTÜ Filmiklubi

Lisaks tudengielu jäädvustamisele pakume professionaalseid videoteenuseid.

Meie liikmete ja vilistlaste hulgas on inimesi, kes tegelevad igapäevaselt videotootmisega mõnes meediakontsernis või produktsioonifirmas. Samuti on meie liikmete poolt asutatud mitmed edukad videoettevõtted, kellega teeme koostööd suuremahuliste projektide teostamisel.

Videoklippide tootmine

Olgu see mõne toote või teenuse tutvustus, muusikavideo, ürituse kokkuvõte, loengute või konverentsi salvestus. Filmiklubi saab rakendada parima tulemuse saamiseks lisaks statsionaarsetele ka stabilisaatoril liikuvaid kaameraid ja teostada ka droonivõtteid. Samuti saame pakkuda ka professionaalset pealelugemist.

Veebiülekanded

MTÜ TTÜ Filmiklubi suudab pakkuda kuni 6 kaameraga (või sisendiga) kuni FullHD kvaliteediga juhitud veebiülekandeid või live-režiiga salvestusi, millele saab lisanduda ka graafika, eelsalvestatud videomaterjal jpm. Veebiülekandeks saab kasutada kas embedditavat videoakent (Youtube kaudu) või kasutada mõnda tundud Eesti platvormi – nt DelfiTV, Postimees Online või TV3 play. Tegime 2017.a kevadel ülekannet Tartu Tudengipäevade öölaulupeost ETV2 otse-eetrisse, seega ka tele-eeter ei ole meie jaoks pähkel.

Videotehniline nõustamine

Meeleldi nõustame muudes videotehnilistes küsimustes.

Tehtud tööd